Hofman Vlastislav (Jičín 1884 - 1964 Praha)
Jaro v sadu, signováno a datováno vlevo dole Vlast. Hofman 1935, olej/plátno, 43,5 x 52,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.500,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |